نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: رفتارهای عجیب همسرم

836
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48392
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy رفتارهای عجیب همسرم

سلام خسته نباشید
    من ۱۰ساله ازدواج کردم و شاغل هستم همسرم مردی تند مزاج است و هر وقت ناراحتی پیش بیاد خیلی زود شروع به فحاشی به خود و خانواده ام میکند.تجربه یک بار خیانت رو هم داره ک البته الان دیگه تموم شده.من به شوهرم وابستگی دارم متاسفانه و فکر طلاق بسیار من رو آزرده می‌کنه البته اگه میدونستم ایشون برای طلاق من رو اذیت نمی‌کرد و کار به دعوا با خانواده من نمی‌کشید شاید زودتر از اینها جدا میشدم.اما تحدید به آبروریزی در محل کار و خانه پدر و مادرم تا الان نتونستم به طور جدی به طلاق فکر کنم.تازگیها به مصرف مواد مخدر هم رو آورده البته در مواقع فشارهای عصبی شاید هفته ای یک یا دوبار.نزدیک به یک سالی هست ک بیکار شده و فقط با اجاره دادن یک طبقه خانه درآمد حداقلی دارد.در مورد شغل یا استفاده مواد یا فحاشی اگه حرفی بزنم خیلی تند میشه و باعث ناراحتیش میشه.هر چی سرمایه داشت تو بورس از دست داد از اون موقع تا حالا وارد فاز افسردگی هم شده من تا حدودی سعی کردم درکش کنم و از لحاظ مالی کمکش کنم اما اون نه تنها قدر دان نبود نسبت به من بی اعتناتر هم شده و حس میکنم رابطمون داره رو به سردی می‌ره چند بار بهم گفته اگه طلاق میخوای من مشکل ندارم.منم دوتا بچه زیر 7سال دارم فکر کردن به آینده اونها تنهایی و شکست خودم و حتی شکست ایشون عذابم میده من با تمام این مشکلات اگه شوهرم باهام خوش اخلاق باشه دوستش دارم و با مشکلات دیگه کنار میام.تو ناراحتی ها هیچ حرکتی برام قائل نیست و در حضور بچه ها دست روم بلند می‌کنه.بنظرتون من چکار کنم؟؟طلاق راهکار این ماجراهاست یا صبوری کردن؟؟لطفا یه خورده راهنمایی کنید.این روزها کارم شده گریه و ناامیدی از زندگی.قبلا هم شوهرم اخلاقش تند و زودرنج و حساس بود.اما روزهای خوبم زیاد داشتیم اما الان نزدیک به یکساله ک تفریح و خوشگذرونی ما به حداقل ممکن رسیده و خواسته ها و نیازهای من خیلی براش بی اهمیت شده و این موضوع من رو رنج میده.
    ویرایش توسط صبور دل ارام : 08-17-2022 در ساعت 02:14 PM

2. کاربران زیر از صبور دل ارام بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48392
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رفتارهای عجیب همسرم

هیچ مشاوری اینجا نیست راهنمایی کنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، هم، از، به،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد